09 грудня 2021 року відбулася галузева сесія «Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство» Муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST». Усі охочі мали змогу долучитися до заходу як онлай, так і офлайн. Учасники галузевої сесії обговорювали актуальні проблеми цифровізації всіх галузей народного господарства та сфер життя суспільства, не залишилась осторонь і освіта.

Найбільший інтерес викликали доповіді, які презентували:

– Олександра Горчинська, проєктна менеджерка Директорату регіональної цифровізації Міністерства цифрової трансформації України, координаторка розвитку CDTO в громадах – «Як Міністерство цифрової трансформації України сприяє розвитку регіонів?»;

– Лариса Костенко, начальник управління освіти Кропивницької міської ради – «Діджиталізація освіти: від електронних сервісів до управління енергозбереженням»;

– Андрій Кірик, заступник директора департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради – «City 2030»;

– Оксана Потапенко, експерт з цифрової трансформації компанії «AuxBridge» (Ізраїль) – «Головні завдання цифрової трансформації для розумних міст»

– Олег Гончаренко, керівник проєкту Smart City (ПАТ «НВП «Радій») – «Інтеграція інфраструктури міста в єдину інформаційно-управляючу систему Smart City».

Учасниками галузевої сесії «Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство» стали науково-педагогічні працівники (к.пед.н. О.В.Абрамова, к.пед.н. О.В.Пуляк, д.пед.н. М.І.Садовий, к.пед.н. Д.В.Соменко, д.пед.н. О.М.Трифонова) та студенти груп КТ19Б, КТ18Б та КТ19Бс факультету математики, природничих наук та технологій спеціальності (спеціальність Професійна освіта (Цифрові технології)). Студенти отримали неоціненний досвід реалізації засад цифровізації в усі сфери життя суспільства.

6изображение viber 2021 12 09 11 09 36 009изображение viber 2021 12 09 11 16 57 755изображение viber 2021 12 09 11 22 01 351изображение viber 2021 12 09 12 13 47 670

Інформацію підготувала доц. О.М.Трифонова