На початку грудня 2021 року за участі викладачів ВСП «Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ» А. В. Бевз,О. О. Пташко та заступника декана факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка О. М. Трифонової було проведено обговорення освітньо-професійних програм «Середня освіта (Природничі науки)» та «Професійна освіта (Цифрові технології)».

У ході обговорення порушено питання впровадження засад цифровізації та Нової української школи в підготовку майбутніх учителів природничих наук, фізики, хімії, біології та фахівців цифрових технологій.

До зустрічі долучилися студенти спеціальності «123 Комп'ютерна інженерія» ВСП «Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ».

О. М. Трифонова наголосила, що західвідбувається напередодні святкування 100-річчя університету, розповіла присутнім про знаменні події історії Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, ознайомила зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців уЦДПУ. Особливостуденти зацікавилися спеціальностями факультету математики, природничих наук та технологій:

– Середня освіта (Математика);

– Середня освіта (Інформатика);

– Середня освіта (Трудове навчання та технології);

– Середня освіта (Природничі науки);

– Середня освіта (Фізика);

– Середня освіта (Біологія та здоров’я людини);

– Середня освіта (Хімія);

– Середня освіта (Географія);

– Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості);

– Професійна освіта (Цифрові технології);

– Комп’ютерні науки [освітня програма: Програмування та адміністрування];

– Статистика [освітня програма: Фінансова, страхова та комп’ютерна статистика];

– Освітні, педагогічні науки (освітня програма: Освітні, педагогічні науки (Освітні вимірювання. Гендерні студії: науковий аспект).

Сподіваємося, що вже незабаром факультет математики, природничих наук та технологій поповниться новими студентами, серед яких будуть випускники ВСП «Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ».

Інформацію підготувала доц. О. М.Трифонова