25 листопада 2021 року на кафедрі природничих наук, хімії, географії та методик їхнього навчання, факультету математики, природничих наук та технологій відбулося секційне засідання ювілейної науково-практичної конференціїз нагоди 100-річчя Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Основна мета проведення конференції – обговорення етапів становлення, актуальних проблем і шляхів організації ефективного освітнього середовища для підготовки фахівців спеціальностей 014  Середня освіта (Географія), 014 Середня освіта (Природничі науки) та 014 Середня освіта (Хімія).

У заході взяли участь працівники кафедри та студенти. Секційне засідання конференції розпочалося з вітального слова в.о. завідувача кафедри природничих наук, хімії, географії та методик їхнього навчання В. М. Плющ.

Свої доповіді представили:

• доктор географічних наук. професор А. І. Кривульченко«Здобутки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка в розвитку географічної науки за останнє століття»;
  • кандидат педагогічних наук, викладач Т. О.Форостовська«Аспекти становлення, сьогодення й напрями розвитку кафедри природничих наук, хімії, географії та методик їхнього навчання у структурі педагогічної освіти Кіровоградщини».

Конференція відбулась в онлайн режимі на платформіGooglemeet.

2021 11 25 92021 11 25 11

Новый точечный рисунок 4Новый точечный рисунок 7Новый точечный рисунок 14Новый точечный рисунок 15Новый точечный рисунок 16Новый точечный рисунок 19Новый точечный рисунок 20