На факультеті математики, природничих наук та технологій проходить серія  майстер-класів з розробки мобільних додатків засобами Android Studio. Заняття проводить керівник департаменту розробки для Android компанії Onix-Systems Володимир Бандурка.

Студенти вивчають основи роботи з середовищем Android Studio, основні принципи розробки мобільних додатків. Перше заняття відбулося в аудиторії 106 семиповерхового корпусу, а два наступні – у дистанційному режимі.

Заняття відвідали студенти третього та четвертого курсів спеціальностей 122 Комп’ютерні науки та 014 Середня освіта (Інформатика). Усі зустрічі мають форму практикуму, де теоретичні відомості відразу підкріплюються демонстрацією в режимі реального часу.

За підсумками майстер-класів студенти отримають змогу пройти стажування в компанії Onix-Systems.