6-8 жовтня 2021 року доцент факультету математики, природничих наук та технологій Андрій Іванович Ткачук став учасником закордонної міжнародної наукової онлайн-конференції "44-rd International Semiconductor Conference CAS-2021 – an IEEE event", яка у зв'язку з пандемією COVID-19 проходила у форматі VIRTUAL EVENT на базі National Institute for R&D in Microtechnologies IMT Bucharest, Romania за підтримки Ministry of Research, Innovation and Digitalization, IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) та Electron Devices Society.

Повiдомлення на сайт факул тету Ткачук CAS 2021 Fig 02Повiдомлення на сайт факул тету Ткачук CAS 2021 Fig 03Повiдомлення на сайт факул тету Ткачук CAS 2021 Fig 04

Під час пленарних засідань та роботи секцій відбувались міждисциплінарні обговорення та обмін науково-технічною інформацією в широкому спектрі тем:

Повiдомлення на сайт факул тету Ткачук CAS 2021 Fig 05

Повiдомлення на сайт факул тету Ткачук CAS 2021 Fig 06Повiдомлення на сайт факул тету Ткачук CAS 2021 Fig 07

Під час роботи секції "Microsensors & Devices" Андрій Іванович Ткачук представив доповідь на тему "Dark Current and Noise in Diffused and Epitaxial InAs Photodiodes". У виступі репрезентовано результати досліджень, здійснених спільно зі співробітниками Інституту фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова НАН України д. фіз.-мат. н. Володимиром Володимировичем Тетьоркіним та Андрієм Васильовичем Сукачем:

Повiдомлення на сайт факул тету Ткачук CAS 2021 Fig 08

За результатами роботи конференції було опубліковано CAS-2021 Proceedings:

Інформацію підготував доцент А.І. Ткачук