16 жовтня 2021 року о 10 годині на факультеті математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка в аудиторії № 214 навчального корпусу № 4 (семиповерхівка) розпочинають свою роботу суботні безкоштовні курси з підготовки до ЗНО з математики та підготовки до Університетської олімпіади, яка дає можливість додати 10-20 балів до ЗНО з математики за умови вступу до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Перше заняття проводить очно професор Ріжняк Р.Я. на тему «Обчислення. Текстові задачі». Далі у зв’язку із запровадженням режиму адаптивного карантину всім слухачам буде запропонований дистанційний формат роботи на курсах через реєстраційну форму слухача .  Цього року у формі Ви можете висловити свої побажання щодо надання персональних консультацій з математики.

Тематичний план курсів та дати проведення конкретних занять можна подивитися на сайті факультету.

Запрошуємо всіх бажаючих! Не втратьте можливість підвищити свій рівень знань з математики!