18 грудня 2014 в честь Дня Святого Миколая студентська рада фізико-математичного факультету вже вдруге поспіль відвідала Шестаківський будинок-інтернат.  Стало гарною традицією те, що студенти опікуються дітьми, які виховуються у цьому інтернаті.

Студенти приготували для дітей захоплюючу виставу, де зіграли різних казкових героїв, провели цікаві ігри та конкурси. Вихованці дитячого будинку були дуже раді такому візиту. Діти приймали активну участь у іграх,конкурсах,розповідали вірші,співали пісні,танцювали, фотографувались. Наприкінці заходу студенти вручили подарунки з побажаннями миру, добра і щастя в прийдешньому Новому році, залишивши в серці кожного мрії та сподівання на світле безхмарне майбутнє і віру в новорічне засніжене чудо. Ця поїздка дала море позитивних емоцій і вражень,як дітям,так і студентам.