11 грудня 2014 року Студенти та викладачі фізико-математичного факультету долучились до акції "Маскувальна сітка для армії руками волонтерів". Ініціатива належить викладачам кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, зокрема, викладачеві Куценко Т.В., яка збирала матеріали для виготовлення таких сіток.
Волонтери, які регулярно їздять у зону АТО, виявили, що військовим бракує таких сіток, особливо тепер, коли земля на Сході вкрилася снігом. Тепер сітки плетуть по всій Україні. Не виключенням став і фізико-математичний факультет.
Зранку, коли тільки були натягнуті сітки, було всього кілька студентів, причому долучилися ще й студенти філологічного факультету та факультету іноземних мов. А потім кожен, хто проходив, вважав за честь зробити бодай кілька вузликів. Плели усі: і декан, і заступники, і викладачі, і співробітники, і дружне студентство! До кінця дня більшість роботи було зроблено. Це ще раз доводить, що разом ми сила!