На початку вересня талановитий український поет, піаніст-імпровізатор і журналіст Роман Коляда завітав до Кропивницького з програмою «Роман зі світлом», яку гостинно прийняла Книгарня «Є». Студенти-природничники прознали про цю подію і не змогли пропустити нагоду особисто познайомитися з автором.

Роман Коляда – митець різноплановий: літературну творчість він вдало поєднує з музикою, артперфомансами, журналістською діяльністю на радіо, богослужінням (у 2010 році він рукоположений у сан диякона Патріархом Філаретом).

Тож у п’яницю 3 вересня, о 18.00  студенти 4 курсу факультету математики, природничих наук та технологій ЦДПУ імені Володимира Винниченка попрямували на вулицю Архітектора Паученка 31, де їх гостинно зустріли господарі книгарні «Є». З погодою пощастило, а романтична атмосфера історичної частини Кропивницького навіяла незабутні враження.

Чудова музика програми «Роман зі світлом» – талановита імпровізація авторських відчуттів – була неперевершена. Насамкінець на відвідувачів чекали цікаві бесіди – із автором Романом Колядою та дизайнеркою і засновницею бренду «Зерно» Христею Патик. Звичайно ж, натхненні мистецтвом, студенти придбали кілька цікавих книжок Романа Коляди. Тепер з нетерпінням очікуємо нових видань та будемо зустрітися ще не один раз!

photo 2021 09 03 23 28 51photo 2021 09 03 23 28 53photo 2021 09 03 23 28 54photo 2021 09 15 07 04 52

Інформацію підготували студенти групи ПН18Б факультету математики, природничих наук та технологій ЦДПУ імені Володимира Винниченка