14 вересня 2021 р. викладачі кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності на чолі із завідувачем професором М. Садовим, були присутні на відкритті Міжшкільного ресурсного центру з трудового навчання.
Заклад такого типу в Україні відкрито вперше. На його базі, у сучасних, оснащених найновішим обладнанням лабораторіях: швейній, слюсарно-столярній, кулінарній та робототехніки – проходитимуть уроки трудового навчання для учнів 7–9-х класів. Приємно відзначити, що викладачі Центру є випускниками Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
Тривала співпраця з учителями трудового навчання та технологій, які є випускниками кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, відтепер отримала інший вектор – упровадження нових методичних та освітніх проєктів у тісному зв’язку ЗВО та МРЦ.
У розмові кафедралів з очільницею Управління освіти Кропивницької міської ради Л. Костенко та директором Центру О. Горобець окреслено наміри про підписання угоди про подальшу співпрацю кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності і Міжшкільного ресурсного центру з трудового навчання. Інакше й бути не може, адже в наш час набуття досвіду практичної діяльності студентами (майбутніми вчителями) є запорукою формування високопрофесійного фахівця.
Бажаємо успіхів та процвітання Міжшкільному ресурсному центру, зичимо талановитих учнів і нових здобутків!