УВАГА! 20 вересня 2021 року (понеділок) відбудуться прямі таємні вибори

• голови студентської ради факультету математики, природничих наук та технологій
  • членів вченої ради факультету математики, природничих наук та технологій з числа студентів
  • представників студентства, що увійдуть до складу вченої ради ЦДПУ ім. В. Винниченка
  • делегатів конференції трудового колективу з числа осіб, які навчаються на факультеті.

Усі студенти факультету математики, природничих наук та технологій мають право взяти участь у таємному голосуванні, яке триватиме з 08:00 до 13:00.

Виборчі дільниці будуть працювати:

• у приміщенні студентської ради факультету (7-поверховий корпус, аудиторія № 210);
  • у холі навчального корпусу № 6 (приміщення колишнього ПГФ).

Видача бюлетеня буде здійснюватися лише за умови пред'явлення особою, яка має право брати участь у голосуванні, студентського квитка.

Прийдіть, проголосуйте та підтримайте своїх представників!

Студентський актив факультету