14 жовтня - день свята Покрови і День козацтва - студенти фізико-математичного факультету  відсвяткувати особливо – вдруге влаштували Парад вишиванок і конкурсну программу, присвячену святу. Надзвичайно красиво і святково виглядали викладачі і студенти, які вбралися у цей день у традиційний український одяг –вишиванку. Студенти представили багато вишиванок - від старовинних до сучасних, виконаних різними техніками  традиційного українського шитва. Цією акцією студенти довели, як важливо сьогодні бути справжнім українцем, шанобливо ставитися до своєї культури, історії, національного одягу і мови.

Ще  цього дня лунала запальна українська пісня, актив студентської ради проводив на перервах різні конкурси з історії козацтва та наспритність студентів. В цілому цей день залишив приємні враження
 в усіх, хто був присутній на святі.