27 вересня 2014 року студенти 41 групи фізико-математичного факультету відвідали Кіровоградську станцію юних техніків, де мали змогу ознайомитися з особливостями роботи цього позашкільного навчального закладу, з гуртками, які працюють на базі станції. З цікавістю студенти ознайомилися з гуртком декоративно-ужиткового мистецтва, кораблебудування, авіамодельним та гуртком з фотографії. Приємне враження справив басейн, у якому моделі кораблів випробовуються практично. Також зацікавленість викликав трек, на якому учні гуртка автомобільного моделювання випробовують свої машини.

Керівники станції юних техніків розповіли про досягнення, які мають за останні роки, ознайомили студентів з навчальним процесом та методичною літературою, навчально-методичними здобутками викладачів цього позашкільного навчального закладу.

Також студенти взяли участь у майстер-класі з виготовлення іграшки з соломи, який провела викладач гуртка з соломоплетіння Смірнова Л.В.