Щороку в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка проводяться Всеукраїнські олімпіади університету для професійної орієнтації вступників з таких предметів: математика, біологія, географія, фізика та хімія.

Зокрема, і цього року, 29 травня 2021 року в педагогічному університеті відбувся очний етап Всеукраїнських олімпіад університету для професійної орієнтації вступників. У зв'язку з пандемією COVID-19 олімпіади відбувалися дистанційно із забезпеченням надійної автентифікації учасників.

Участь в Олімпіадах дає змогу учасникам отримати до 20 додаткових балів до оцінки з математики у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка.

Зокрема, пройшла й Олімпіада з математики. Цього року в Олімпіаді взяли участь 23 учасники.

Учасники Олімпіади отримали додаткові бали (до 20 балів) – з результатами Олімпіади можна ознайомитися на сайті університету.

Фізико-математичний університет запрошує переможців Олімпіади до вступу на наші спеціальності:

Середня освіта (Математика)

Середня освіта (Фізика)

Середня освіта (Інформатика)

Середня освіта (Трудове навчання та технології)

Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)

Професійна освіта (Цифрові технології)

Статистика

Для майбутніх учасників Олімпіади з умовами їх проведення та завданнями можна ознайомитися тут.