18 вересня 2014 року студенти фізико-математичного факультету взяли участь у Акції вшанування пам’яті загиблих та підтримки кіровоградських воїнів, що перебувають в зоні АТО, ініційованої колективом Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.. О.М. Бойченка.

Акція була спрямована на патріотичне об'єднання українців та допомогу кіровоградцям, що знаходяться в зоні АТО.

У рамках заходу було проведено різні майстер-класи, де всі охочі могли навчитися різним видам рукоділля. І наші студентки навчали бажаючих плести патріотичні браслети та виготовляти прикраси. Під час майстер-класів всі учасники збирали матеріальну допомогу військовим. Виручені кошти були передані  представникам громадської ініціативи Армія SOS.