10 лютого 2021 року відбулося урочисте нагородження переможців обласного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021".

Ще однією переможницею у номінації "Трудове навчання" стала наша випускниця 2006 року Проша (Стоколос) Антоніна.

Антоніна Валеріївна наразі працює у НВК "Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2-ліцей". Є активним учасником різних міських і обласних методичних заходів. Також є членом міської асоціації майстрів та самодіяльних художників "Промінь". Бере активну участь у творчих виставках та конкурсах. Є керівником міського методичного об'єднання вчителів трудового навчання.

002003

Людина творча, високопрофесійна, яка постійно підвищує свій педагогічний та методичний рівень. Під керівництвом Проші А.В. учні ліцею неодноразово займали призові місця на учнівських олімпіадах, конкурсах, активно беруть участь на різноманітних творчих заходах.

Пишаємося нашими випускниками і зичимо нових творчих здобутків!

Повідомлення підготувала доцентка кафедри ТМТПОПБЖ Л.О. Чистякова.