На протязі періоду навчання студентів в режимі екстреного дистанційного навчання викладачі кафедри інформатики та інформаційних технологій розширюють та наповнюють методичну скарбничку кафедри новим досвідом та ідеями щодо організації ефективного процесу онлайн навчання студентів.

Для організації віртуальних майданчиків для занять викладачами використовуються платформи Zoom, Google Hangouts, Google Meet. Для навчальних потреб в режимі конференцій налаштована лабораторія 202. Навчальні матеріали з дисциплін доступні на вікі ресурсі, у Moodle та на Goggle Диск.

Викладачі гнучко оновлюють матеріали, підлаштовуючи їх під сьогоднішні реалії. Так, викладачі кафедри Матяш В.В. та Дроговоз Н.А. модернізували загальноуніверситетський курс з ІКТ, доповнивши його корисним онлайн інструментарієм, що є особливо актуальним для майбутніх вчителів.

Матеріал підготувала Присяжнюк О.В.