Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень (Закон України «Про освіту», стаття № 42, п.1).

З метою забезпечення якості освіти пропонуємо студентам та науково-педагогічному колективу фізико-математичного факультету ознайомитися із принципами академічної доброчесності у навчанні, викладанні та науковій діяльностіпід час проходження безкоштовного онлайн-курсу «Академічна доброчесність» на освітніх платформах дистанційного навчання та у разі успішного опанування й виконання тестових завдань отримати сертифікат:

1) Vumonline.ua– дистанційна платформа громадянської освіти від Відкритого Університету Майдану. Лектори: Сергій Квіт, директор Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор філологічних наук, PhD, професор НаУКМА; Світлана Чуканова,к.пед.н., Координаторка Американської Бібліотеки імені Віктора Китастого при НаУКМА, ст.викладачка кафедри психології та педагогіки НаУКМА.

2)Ed-era.com– студія онлайн-освіти. Лектори: Тарас Тимочко, координатор Проєкту сприяння академічної доброчесності вУкраїні (SAIUP); Сергій Горбачов, перший освітній омбудсмен в Україні; Орися Демська, професорка кафедри української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія», викладач Української академії лідерства; Валентина Галущак, к. економ. н., доцентка Луцького національного технічного університету; Єгор Стадний, директор аналітичного центру CEDOS.

Вже встигли успішно пройти онлайн-навчання студентки спеціальності Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості): Світлана Катана (група ПО19бс), Руслана Момот (група ПО19б), Олена Малюга (група ПО20бс); завідувач кафедри ТМТПОПБЖ, д.пед.н., професор Микола Ілліч Садовий; викладачі кафедри ТМТПОПБЖ:к.пед.н., доцентка Оксана Віталіївна Абрамова, к.пед.н., доцентка Ольга Василівна Пуляк, д.пед.н., доцентка Олена Михайлівна Трифонова, к.пед.н., доцентка Людмила Олександрівна Чистякова та інші.

Процес такого онлайн-навчання триває, студенти та викладачі активно долучаються до роботи.