На спеціальності трудове навчання, технології здійснюється підготовка викладачів, які ґрунтовно володіють методикою моделювання, конструювання, пошиття одягу, дизайну, креслення, малювання, автосправи. Крім цього значна увага приділяється кулінарній справі, де доцент Наталія Мироненко й завідувачка лабораторії кулінарії Надія Остапчук проводять заняття з студентами. Зокрема проведено заняття зі студентами групи ТН17Б з сервірування обіднього стола та приготування страв: суп-грибний, складне овочеве рагу, запечені фаршировані баклажани та гарячі напої. По завершенню приготування страв відбулася дегустація виготовленого. Студенти смачно пообідали та одержали високі оцінки та похвалу викладача та завідувача кафедри.

001002003