02 жовтня 2020 року відбудуться прямі таємні вибори студентами фізико-математичного факультету представників з числа осіб, які навчаються на факультеті, для участі у виборах ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Усі студенти, що навчаються на фізико-математичному факультеті, мають право брати участь у таємному голосуванні, що триватиме з 9:00 до 17:00 п'ятниці. Виборча дільниця буде розташована в приміщенні студентської ради фізико-математичного факультету (аудиторія № 210). Видача бюлетеня для голосування буде здійснюватись лише за умови пред'явлення особою, яка має право брати участь у голосуванні, документа, що посвідчує особу студента факультету (студентського квитка)!

Прийдіть, проголосуйте та підтримайте своїх представників!