Запровадження карантину певним чином зробило виклик як викладачам, так і студентам, але, не зважаючи на усі перепони дистанційне навчання все таки досить вдало здійснюється за допомогою різних платформ, у тому числі ZOOM. Так, старший викладач Мироненко Н.В., за допомогою даної платформи, проводить лекційні, практичні заняття та консультації зі студентами 1-6 курсів з таких дисциплін як «Основи проектування та моделювання», «Технологія побутової діяльності», «Основи сільськогосподарської праці», «Практикум з технології приготування страв», а також консультації з написання кваліфікаційних робіт. Така форма роботи допомагає підтримувати зворотній зв'язок зі студентами, допомагає студентам у засвоєнні навчальної інформації та контролювати процес виконання завдань.

Безперечно, в умовах карантину, така форма роботи є продуктивною, але є ряд певних недоліків, таких як недостатня швидкість інтернету, що унеможливлює зворотній зв'язок зі студентами, які знаходять вдома в селах. Тому викладачі змушені спілкувати з ними лише в телефонному режимі та електронним листуванням.