25 лютого в 214 аудиторії о 9 годині для студентів фізико-математичного факультету та для усіх бажаючих відбулась презентація компанії роботодавця ITDevelop в Україні.

Представники компанії – випускники нашого університету, зокрема по кафедрі інформатики та кафедрі психології. Пропонувалась робота як для початківців в галузі ІТ – спеціалістів з наповнення сайту контентом – так і для професійної роботи із знанням технологій веб-програмування. Також представники озвучили пропозицію щодо проходження на виробництві практики у форматі навчального процесу.

Студенти із цікавістю сприйняли інформацію. Задавали питання щодо варіантів гнучкого графіку для студентів, умов прийняття на роботу тощо.

Для викладачів кафедри інформатики та інформаційних систем зустріч також була інформативною із точки зору потенційного практичного застосування дисциплін, які викладаються по кафедрі.