Центральноукраїнський державний педагогічний

Асоціація майстрів клаптикового шиття України

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І науково-практичного семінару «Технологія клаптикового шиття (печворк) у проектно-технологічній діяльності», який відбудеться 24-26 квітня 2020 року на базі фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та відділу мистецтв Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського. Запрошуємо до співпраці науковців, викладачів, учителів, майстрів та студентів.

У рамках семінару буде організовано роботу тематичних секцій, проведення майстер-класів та виставку печворку.

Коло проблем:

• Клаптикове шиття (печворк) в декоративно-ужитковому мистецтві України: традиції й сучасність.
  • Технологія клаптикового шиття як засіб формування екологічної та естетичної культури школярів.
  • Методика формування предметних компетентностей учнів при опануванні технології клаптикового шиття (печворк).
  • Технологія клаптикового шиття (печворк) в освіті дорослих.
  • Екологічна переробка текстильних матеріалів як наукова проблема.

Матеріали семінару будуть видані у збірнику тез доповідей, який буде підготовлено до початку його роботи.

Для участі в семінарі необхідно до 20 березня 2020 року (включно) надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі матеріали:

• - заявку учасника (зразок – додаток 1), назва файлу: Петренко_заявка;
  • - тези доповіді (1-2 повні сторінки, зразок – додаток 2), назва файлу: Петренко_тези.

Кожен автор отримає сертифікат. Розмір організаційного внеску для учасників: 1-й день – 150 грн;   3 дні – 300 грн.

Для учасників, які беруть участь у семінарі заочно й надсилають роботи на виставку, оргвнесок складає 100 грн.

За рахунок оргвнесків фінансуються витрати, пов'язані з організацією семінару, публікацією тез доповідей, друком сертифікатів учасників.

Оплату надсилати на картку Приватбанку 4149 4393 9518 8398 (Отримувач: Кудревич Ірина Олександрівна; обов’язково зазначати ПІБ учасника).

Усі витрати, пов’язані з перебуванням на семінарі (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками власним коштом або за рахунок сторони, яка відряджає.

Організаційний комітет семінару:

• Михида Сергій Павлович – доктор філологічних наук, професор, проректор з наукової роботи ЦДПУ ім. В. Винниченка;
  • Ріжняк Ренат Ярославович – доктор історичних наук, професор, декан фізико-математичного факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка;
  • Садовий Микола Ілліч – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності ЦДПУ ім. В. Винниченка
  • Єжова Ольга Володимирівна - доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності ЦДПУ ім. В. Винниченка
  • Чистякова Людмила Олександрівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності ЦДПУ ім. В. Винниченка;
  • Абрамова Оксана Віталіївна - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності ЦДПУ ім. В. Винниченка;
  • Куценко Тетяна Володимирівна – старший викладач кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності ЦДПУ ім. В. Винниченка;
  • Нельга Марія Андріївна – Голова Асоціації майстрів клаптикового шиття України;
  • Гаращенко Олена Миколаївна – директорка Обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського;
  • Ушакова Світлана Анатоліївна – завідувачка відділу мистецтв ОУНБ ім.Д.І.Чижевського
  • Кудревич Ірина Олександрівна – приватний підприємець, керівник «Студії клаптарства» при відділі мистецтв ОУНБ ім.Д.І.Чижевського.

ЗРАЗКИ ОФОРМЛЕННЯ:

Зразки оформлення заявки та тез доповіді