14 вересня 2019 року понад 300 команд університетів, коледжів та шкіл України, взяли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що відповідає ¼ фіналу Міжнародної студентської першості.

Змагання відбувалися на шести майданчиках відповідно до регіону. Три команди нашого університету – CUSPU_BSOD (Олександр Сиволап, Антон Нога, Євгеній Філоненко), CUSPU_HelloWorld (Марина Сокол, Дмитро Мельник, Микита Майоров) та CUSPU_return_NULL (Костянтин Горбач, Роман Бондаренко, Євгеній Москальов) були запрошені до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, де змагалися команди Центрального регіону. Зазвичай до другого етапу запрошують по дві команди, які у першому етапі були найкращими у своєму навчальному закладі. Ми отримали бонус – третю команду – оскільки у минулорічному сезоні наша команда CUSPU_Not_Found була учасником третього етапу у першій лізі, тобто учасником півфіналу світової першості.

У день міста у Дніпрі 53 команди серед яких 37 університетських, 9 команд коледжів та 7 шкільних команд протягом п’яти годин розв’язували 12 задач.

Цього разу завдання виявилися доволі складними. Усі 12 задач не піддалися жодній команді, а третина команд завершила змагання з нульовим результатом (за правилами олімпіади у залік ідуть лише розв’язки, що проходять усі тести). Найкращі результати – по 10 задач – показали команди Ужгородського, Львівського та Харківського національних університетів. Переможцями по Центральному регіону, розв’язавши 8 задач, стали команда Дніпровського національного університету DNU_Fibonacciplusplus (серед команд ЗВО) та команда Дніпровського ліцею інформаційних технологій при ДНУ sLITDNU_Runners (серед шкільних команд).

З турнірною таблицею олімпіади можна ознайомитися за посиланням: http://ejudge.sumdu.edu.ua/acm-2019-2tour.php

Див. також https://www.facebook.com/au.acm.icpc/posts/2973016579435756

Наші команди серед команд ЗВО Центрального регіону посіли відповідно 8-ме (CUSPU_BSOD) та 10-е (CUSPU_HelloWorld) місце, розв’язавши по 2 задачі та обійшовши наших суперників в області – команду Центральноукраїнського національного технічного університету CNTU_Remastered.

Чекатимемо на запрошення до третього етапу змагань, які відбудуться в Одесі вже у жовтні.

А усім учасникам олімпіади побажаємо не спочивати на лаврах, а ретельно готуватися до наступних змагань.