19-20 червня 2019 року в ауд. 202  відбувся захист кваліфікаційних робіт за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти студентів ІV курсу, групи ІН15Б напряму підготовки: 6.040302 Інформатика.

Відповідно до тематики кваліфікаційних робіт студенти підготували презентації.  Всі випускники успішно захистили свої роботи. Серед  робіт  було представлено багато корисних веб-додатків: розробка клієнтної та серверної частини «Наукові гуртки», мобільний додаток «Електронний журнал», тощо. Комісія відзначила високий рівень кваліфікаційної роботи студентки Пузікової Тетяни, яка захищала роботу «Розробка інтерактивного навчального середовища для веб-програмування на основі javascript-фреймворку Voice» .

Побажаємо всім нашим випускникам здійснення творчих задумів і успішного працевлаштування!