16 травня о 9:20 студенти та працівники університету зібрались біля 7-ми поверхового корпусу ЦДПУ ім. В.Винниченка аби разом відсвяткувати Всесвітній День вишиванки. Лунала сучасна українська музика, яку підготував Клівняк Андрій, студент ТН16Б. Яку, доречі, можна незабаром почути на радіо FIZMAT.

Вишиванку, як символ самоіндентифікації, традиційно одягають на роботу, навчання та навіть у дитячий садок.

002003004

П’ять хвилини чи навіть менше знадобилось присутнім, аби вивчити рухи танцю і незабаром всі із запалом в очах танцювали! До танцюючих приєднувались всі охочі, а також студенти з інших факультетів.

Цьогоріч організатори підготували круті спецефекти у жовто-блакитних кольорах та оновлену фотозону. Завершили флешмоб розгортанням великого прапору України та спільним фото з хештегом #МИ_ЦЕ_УКРАЇНА.

Дякуємо всім учасникам за участь та круті емоції. Фото свята підготовлені Євгеном Івановим.