Шановні фізматівці! Продовжуємо «оздоровлення» прифізматівської території! Пам’ятаймо:

ДЕРЖАВА починається з НАС!

10 квітня (середа) о 12 годині 30 хвилин біля входу до семиповерхового корпусу збираються всі бажаючі допомогти (фізматівці, і не лише …). Будемо раді бачити на толоці студентів з дружнього факультету іноземних мов.

Минулого року ми з вами добре попрацювали. Скопали клумби, очистили їх від бур’яну, висадили сосни. Тепер треба все впорядкувати та вдосконалити: заволочити, посіяти газонну траву та козацький ялівець, скопати й заволочити ще дві ділянки – під каштанами та біля спортивного залу. Всі питання щодо організації та проведення толоки – в коментарях у Фейсбуці або декану факультету.

Інструменти нам знову обіцяють видати в господарській частині. З собою беремо робочий одяг та взуття, рукавиці та бойовий настрій.

То ж до роботи, фізматівці! Процес упорядкування нашої території продовжується!