16 січня 2019 року фізико-математичний факультет ЦДПУ ім. В. Винниченка спільно з науково-методичною лабораторією природничо-математичних дисциплін КЗ «КОІППО ім. В. Сухомлинського» провели семінар з автором підручників математики, алгебри та геометрії Олександром Семеновичем Істером.

001002003

Автор розповів присутнім про новинки, які повинні найближчим часом з’явитися у продажу, про особливості своїх підручників, про цікаві задачі, які є в них.

На зустріч з О.С. Істером прийшли викладачі фізико-математичного факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка, вчителі міста Кропивницький та Кіровоградської області.

Щиро дякуємо Олександру Семеновичу за цікавий семінар та за поповнення музею підручника математики, який створюється на базі фізико-математичного факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка!