9 листопада 2018 року відбулася «толока» за участі студентів, викладачів та лаборантів фізико-математичного факультету. До «толоки» також приєдналися студенти факультету іноземних мов. Загалом працювало більше 20 активістів. Усі деталі цього дійства – у якісній фотогалереї. Кожного з учасників «толоки» зафіксував Євген Іванов (передивіться «історичні фото» тут).

Попрацювали добре і з задоволенням: підготували університетські клумби до зими, прибрали листя та очистили від сміття.

Протягом години скопали клумбу, а цибулини рослин, що цвістимуть наступного року, відклали окремо. Їх зберігатимуть у належних умовах аж до настання весни.

«Без толоки – як без руки, ні хати не зробиш, ні сіна не скосиш» – так в українському прислів’ї зафіксовано значення давнього звичаю працювати на загальне благо разом.

Приємно втомлені і задоволені своєю роботою учасники акції повернулись до університету.

Дякуємо всім за активну участь та душевну компанію.