3 жовтня 2018 року музей військової частини відчинив свої двері для викладачів та студентів фізико-математичного факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка. Змістовну та пізнавальну інформацію почули екскурсанти від керівника музею. До уваги присутніх було представлено зразки техніки та обладнання, від 2014 року і до сьогодні. Серед них уніформа, військове спорядження, засоби індивідуального захисту. Нелегко спокійно сприймати історичне минуле, яке здається було ще вчора мирним та світлим. Військові експонати та відеоролики, відзняті під час тренувань, створюють ефект присутності. Пройти кімнатами музею – означає пережити історичні моменти заново.

Вічна пам'ять всім тим, хто віддав своє життя за наше мирне майбутнє. Ми вдячні Вам, Захисники, за вашу сміливість та рішучість, за те, що відстоюєте право на життя кожного з нас, свободу для майбутніх поколінь.

Низький уклін Вам, слава Україні!

002003004