Дорогі першокурсники, студенти, колеги!

Сьогодні для нас урочистий і незабутній день – День знань! Розпочинається черговий етап у нашому житті – новий навчальний рік.

f1

Нехай цей рік стане одним з найкращих у нашому житті. Ознаменується новими здобутками, успіхами, реалізацією творчого та інтелектуального потенціалу. Хочемо, щоб настав мир в Україні і на навчання повернулися студенти-воїни, які боронять нашу землю у ці непрості часи.

Щиро вітаємо першокурсників! Для вас цей день особливий – це крок у доросле життя. Бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. Пам’ятайте, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Упевнені, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

f2

Зичимо усім вагомих успіхів у навчанні, громадській роботі, міцного здоров’я, щастя!

Деканат фізико-математичного факультету.