Настав незвичайний день – святковий, радісний, веселий і сумний водночас. День розставання з університетом, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями , добрими наставниками, рідним факультетом.

Відкрила урочистості заступник декана з навчально-методичної роботи доцент В.В.Нічишина, яка підсумувала роки навчання, побажала професійного розвитку, особистого щастя й удачі. Продовжила привітання заступник декана з навчально-виховної роботи доцент Л.О.Чистякова.

Випускників вітали їх викладачі. З побажаннями щасливої життєвої дороги виступили професор М.І.Садовий, професор С.П.Величко, старший викладач Т.В.Куценко. Від студентів привітала випускників студентка В.Осіпова.

А потім кожен отримав свій диплом – результат кількох років навчання на фізматі.

Тільки вчора останнім акордом університетської симфонії відлунали екзамени. Залишились позаду і незвіданий світ пізнання , і щире спілкування, і роки становлення кожного із студентів. Все це – позаду. А попереду – самостійне життя.

Хай же воно буде сповнене радістю, щастям, творчою працею!

Зі святом, дорогі випускники!