26 травня 2018 року в м. Києві завершився ХVІІІ Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Печерcькі каштани», засновником і організатором якого є Київський національний університет технологій та дизайну при підтримці Міністерства освіти і науки України. Для участі в конкурсі молоді митці підготували творчі роботи в номінаціях: Одяг (Pret-a-Porter, Special, Pro-art, Pret-a-Porter De Lux, Folk), Взуття, Аксесуари, Текстиль. Найбільш складним в підготовці і видовищним є конкурс одягу, на який і подала свою роботу студентка фізмату, майбутній вчитель трудового навчання та технологій Тетяна Боса.

2

Тетяна взяла участь у двох перших етапах конкурсу одягу (Pret-a-Porter) – ескізному відборі та півфіналі.

3

На першому етапі з-поміж кількох сотен ескізів та фотографій творчих робіт журі відібрало 150 колекцій одягу, які стали учасниками півфіналу. Тетяна представляла на конкурсі свою колекцію «Rainbow of mood», яка отримала цього року призові місця на конкурсах «Палітра моди» та «Мода без кордонів», які проходили в м. Кропивницькому. Суперниками та партнерами Тетяни Босої по півфіналу «Печерcьких каштанів» стали молоді автори талановитих проектів з Білорусі, Молдови, Грузії та багатьох областей України. Конкуренція в півфіналі Одяг (Pret-a-Porter) була надзвичайно високою, адже з 55 колекцій одягу цієї номінації до фіналу були відібрані лише 10. І хоча Тетяна не стала учасником фіналу, молодий дизайнер мала змогу поринути в атмосферу творчості, відчути сучасні тенденції світової індустрії моди, налагодити цікаві зв’язки з творчою молоддю України та інших країн світу.

4

Підтримати Тетяну на конкурсі приїхала доцент кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Абрамова Оксана Віталіївна.

5

Вітаємо Тетяну Босу, її наукового керівника доктора педагогічних наук, доцента Єжову Ольгу Володимирівну та весь колектив випускової кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності з успішним виступом на Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Печерcькі каштани» і бажаємо Тетяні так же успішно скласти державні іспити та захистити випускну роботу бакалавра!

67

Матеріал підготувала доктор педагогічних наук, доцент Єжова О.В.