17 травня 2018 року, у День вишиванки, на фізико-математичному факультеті пролунав останній дзвоник. В самостійне плавання у життєвому морі вийшли студенти бакалаври та магістри.

Дорослі стали ми, вчорашні діти.
Дзвінок востаннє нам сьогодні продзвенить.
І можна з цього й справді порадіти,
Але чомусь сумною стала мить.

Ми віримо, що буде все, як треба,
Щасливі зорі усміхнуться нам.
Нас кличе до польоту синє небо.
Ми летимо назустріч всім вітрам!

Розпочали святковий концерт учасники рок-гурту фізмату разом із гостями – гуртом «Філін» – драйвовою музичною композицією. А потім наші харизматичні ведучі – Ольга Турчина та Єгор Мишко представляли усіх учасників свята.

По-родинному теплим і затишним стало свято, де лунало багато теплих слів подяки викладачам, які протягом усіх років навчання сіяли зерно науки в серця студентів, вчили мудрості й педагогічній майстерності. З ностальгією згадували роки навчання, успіхи й перемоги, нові здобутки й невдачі.

Студенти презентували багато фото- й відео-презентацій, виконували рок-попурі, співали, танцювали й виголошували щирі слова подяки викладачам та працівникам факультету, дарували квіти. Багато теплих й душевних слів  почули цього дня усі присутні.

Завершили свято гості – музичний гурт «Місто доріг», які в подарунок випускникам виконали кілька музичних композицій.

Підсумував свято декан факультету професор Ріжняк Р.Я., який звернувся до студентів з батьківським благословенням у доросле, самостійне життя й побажав випускникам наснаги, здоров’я, благополуччя та удачі.

Останній дзвоник... Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку. Нехай легкою стелиться дорога, на шляху не трапляється перешкод, життя дарує радість й щасливе майбутнє. Зі святом вас, випускники!