6 березня о з 16:00 до 19:00 на базі ОУНБ ім.Д.Чижевського та за підтримки ФРІ Кропивницький буде проходити благодійний ярмарок хенд-мейду «Весняні Барви». Координатором проекту є студентка фізико-математичного факультету спеціальності «Трудове навчання та технології» Козлова Світлана.

Метою нашого заходу є надання допомоги організації по захисту тварин «БІМ» на придбання кормів та всього необхідного для лікування та утримання тварин.

На Вас чекає:

- різноманіття поробок майстрів міста;

- цікава розважальна програма;

- фото-зона;

- кава-брейк.

До активної участі запрошуються майстри міста Кропивницького, творчі обєднання, освітні заклади, гуртки тощо. Свою заявку на участь та надання своїх виробів для реалізації ви можете залишити за посиланням.

Якщо ви бажаєте відвідати наш захід у якості активного учасника ярмарку просимо заповнити заявку за посиланням.

За довідками звертатись: +380664591312  Реєструйтеся та запрошуйте друзів! Будемо творити добрі справи разом!