У середу, 8-го листопада у Центральноукраїнському національному технічному університеті вiдбувся хакатон із програмування та робототехніки, у якому взяли участь бiльше 40 студентів та школярів міста у складi 9 команд.

Однiєю iз задач хакатону було створення програми керування манiпулятором для перемiщення предметiв з урахуванням їхнього кольору. Згідно з іншим завданням команди повиннi були розробити алгоритм керування, за допомогою якого віртуальний автомобіль мав переміщуватися по лабіринту та знаходити шляхи виходу з нього.

За результатами демонстрацiй своїх робiт команди нашого факультету «Team 7» (Ігор Старобор та Роман Бондаренко) отримали заохочувальний приз, а «HelloWorld» (Марина Сокол, Микита Майоров, Дмитро Мельник) посіли II призове мiсце i отримали подарунок вiд спонсорiв хакатону IT-компанiї «Kinect.PRO».

Повідомлення підготував студент 4-го курсу спеціальності «Інформатика» Микита Майоров