Фізична культура і спорт є одними із складових виховання у вузі, проводиться впродовж всього періоду навчання студентів і здійснюється в багатообразних формах, які взаємозв'язані, доповнюють один одного і є єдиним процесом фізичного виховання студентів.

2

У ЦДПУ ім. В. Винниченка на вибір студентів функціонує велика кількість секцій, зокрема: футбол, теніс настільний, шейпінг, волейбол, баскетбол, кульова стрільба, загальна фізична підготовка, скелелазіння, військово-спортивне багатоборство, бадмінтон. Для студентів, які за станом здоров’я не можуть відвідувати секції активного спорту, пропонується відвідувати секції шахів та шашок. Розроблений розклад занять, де кожен студент може обрати зручний для себе час.

3

Всі ці заняття сприяють тому, що всі студенти, які навчаються на фізматі, мають досить високу спортивну та фізичну підготовку, постійно вдосконалюють її та здобувають перемоги.

4

Щороку в університеті проводяться спартакіади, де студенти змагаються з різних видів спорту. Ось і зараз триває спартакіада серед студентів перших курсів. Ми вже маємо перемоги! І кожного року фізмат отримує не один переможний кубок.

5

За минулий навчальний рік команди фізико-математичного факультету отримали три кубки, зокрема:

ІІ місце команда фізико-математичного факультету (юнаки) Спартакіада серед І курсів (2016 рік);

ІІІ місце команда фізико-математичного факультету (чоловіки) Спартакіада серед збірних команд (2017 рік);

ІІІ місце команда фізико-математичного факультету (жінки) Спартакіада серед збірних команд (2017 рік).

Вітаємо наших спортсменів і зичимо нових перемог!

6