Ініційована Студентською радою факультету акція «Подаруй турботу дітям» 19 грудня 2013 року об’єднала усіх небайдужих, тих, хто не залишився осторонь потреб та проблем дітей і долучився до збору коштів на подарунки та необхідні речі.

За давньою українською традицією в День Святого Миколая діти – великі і малі – чекають на подарунки. Особливим це свято стало для вихованців «Шестаківської школи-інтернату», де живуть і навчаються діти з особливими потребами, які як ніхто чекають від цього свята якогось дива. І творцями такого дива стали студенти та викладачі фізико-математичного факультету КДПУ ім. В. Винниченка.

Зустріч студентів з дітьми була сповнена позитивними емоціями, щирим спілкуванням, іграми та конкурсами. Діти були задоволені та приймали активну участь у спілкуванні. На знак подяки вихованці порадували студентів своїми аматорськими виступами, віршами, танцювальними номерами.

Дякуємо всім, хто приймав участь в акції і подарував краплинку щастя дітям!!!

{gallery}news_KT/2013_12_25{/gallery}