Уже вдруге фізико-математичний факультет Цетральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка зустрічає учасників ІІ-го (регіонального) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Цього разу, як і у минулому році, змагання співпали з Днем міста.

До нашого університету з’їхалися найкращі студенти-програмісти Центрального регіону з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Полтави, Черкас та Сміли, а також кращі учнівські команди Дніпропетровської та Черкаської областей. Всього на змаганнях було представлено 13 університетів, 2 коледжі та 3 школи (99 учасників).

2 3

Під час основного туру командам було запропоновано 12 задач. Результати по основній  групі наведено у таблиці.

Наш університет був представлений трьома командами: KSPU_NotFound (магістри І курсу), KSPU_HelloWorld (група 46) та KSPU_BSOD (група 36). У цьому сезоні кращими стала команда KSPU_HelloWorld.

Сподіваємося, що за підсумками змагань принаймні дві з них будуть запрошені до участі у змаганнях другої ліги  ІІІ етапу олімпіади.

Призерами олімпіади стали такі команди:

Місце Команда Університету Розв’язано задач Час
І DNU_Cifeidion Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара 7 470
ІІ DNU_Ducks Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара 6 252
ІІ KNU_Tourists Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" 5 326
ІІІ DNU_47th_Bit Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара 5 392
ІІІ IPPZ_2016_31 Криворізького економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» 4 238
ІІІ DNU_Dodger Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара 4 288

За визначеною оргкомітетом квотою 6 команд нашого регіону братимуть участь у третьому етапі студентської олімпіади – Міжнародної (1/2 фіналу) – перша ліга або Всеукраїнської – друга ліга. Остаточний склад учасників буде оголошено до 1 жовтня.

До другої шістки увійшли такі команди:

Рейтинг Команда Університету Розв’язано задач Час
7 NMU_SPQR Державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет" 4 645
8 ChNUBKh Alive Cluster Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 3 89
9 KSPU_Hello_World Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 3 128
10 DSTU_Nevs_Eremos* Дніпровського державного технічного університету 3 128
11 NMETAU_EK Національної металургійної академії України 3 156
12 KSPU_NotFound Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 3 233

Переможців Центрального регіону привітали та відзначили цінними подарунками наші спонсори: найбільша ІТ компанія нашого міста "Онікс-Системз", яка займається розробкою та підтримкою веб-сайтів та створенням додатків для Android та iOS (Директор – Дмитро Дурач); компанія СНЕП УКРАЇНА  та інші.

1617 18

Також подарунками були відзначені учасники, які взяли участь у фотоконкурсі з хештегом #CDPU_ACM.

Бажаємо усім учасникам олімпіади нових здобутків, наснаги, успіхів у навчанні.

Чекаємо наступного року!