14 жовтня - день свята Покрови і День козацтва - студенти фізико-математичного факультету вирішили відсвяткувати особливо – влаштували Парад вишиванок і конкурсну програму. Надзвичайно красиво і святково виглядали викладачі і студенти, які вбралися у цей день у традиційний український одяг –вишиванку. Очолив парад декан факультету, у якого була надзвичайно красива святкова вишиванка, вишита білим по білому. Також було продемонстровано багато вишиванок - від старовинних до сучасних, виконаних різними техніками традиційного українського шитва.

Ще цього дня лунала запальна українська пісня, актив студентської ради проводив на перервах різні конкурси з історії козацтва та на спритність студентів. В цілому цей день залишив приємні враження в усіх, хто був присутній на святі.