«Практикум у навчальних майстернях» – це базова підготовка майбутніх вчителів до трудової діяльності в сучасних умовах. Засвоєння знань, які студенти отримують з курсу лекцій «Технологія швейних виробів».

«Художні основи створення та композиція костюмів» - це дисципліна, яка потребує творчого підходу. Теоретичні знання дають загальні уявлення про предмет, практика доповнює теорію. Досвід закріплює отримані теоретичні знання, активізує творчий процес. Основним завданням курсу є розвиток у студентів образно-асоціативного мислення, відтворення у сучасних проектах культурних та національних традицій; забезпечення інтегрованого підходу до розуміння творчого процесу в цілому.

«Методика викладання спеціалізації» - входить до переліку фахових дисциплін, що є обов’язковим. Основним завданням курсу є підготовка студентів як майбутніх вчителів технологій, освоєння ними інтерактивних технологій навчання, методів творчості для практичного впровадження на уроках трудового навчання в школі. Важливо також сформувати в студентів чітке уявлення про характер та зміст роботи вчителя в організації, планування та матеріального забезпечення навчання учнів конструюванню, моделюванню, й виготовленню виробів у шкільних майстернях, на позакласних заняттях.

Також майстерня забезпечена новим сучасним обладнанням (побутові, промислові та спеціальні швейні машини, праски, манекени) та меблями.

306

 

Швейна майстерня вже понад десять років організовує студентський конкурс "Палітра моди"  основною метою якого є виявити та підтримати талановиту і творчу молодь, надати можливість студентам продемонструвати свої дизайнерські здібності та професійні вміння. Організатори конкурсу запрошують хореографічні колективи міста «Арт», «Конвалія», та «Аеліта». Переможці конкурсу нагороджуються цінними подарунками.