202У 2017 році обладнана новими комп’ютерами, мультимедійним проектором Acer X113P та проекційним екраном, які були придбані за участі в проекті "Erasmus+"

Технічне забезпечення лабораторії – 14 комп’ютерів (14 робочих місць)

Модель і марка персональних комп’ютерів:

• Корпус: ATX
  • Материнська плата: Asrock H81M-K
  • Процесор: Intel Core i3 4170
  • Оперативна пам'ять: 16 GB
  • Жорсткий диск: 500 GB
  • Відео адаптер: Intel HD Graphics

Навчальна комп’ютерна лабораторія забезпечує:

• технічні і методичні передумови для формування інформаційної культури, навчальної діяльності студентів засобами новітніх технологій;
  • вивчення в обсягах, передбачених навчальними програмами затвердженими навчальним відділом університету, інформатики та обчислювальної техніки;
  • використання мультимедійних програм;
  • можливість роботи в мережі Internet, з метою пошуку методичних матеріалів для написання курсових, дипломних робіт, рефератів.

Дана комп’ютерна лабораторія використовується для проведення занять студентів денної та заочної форм навчання факультету математики, природничих наук та технологій. У лабораторії проводяться: лекційні, практичні, лабораторні заняття, індивідуальна та самостійна робота студентів, викладачів, аспірантів та магістрів, а також різноманітні семінари та захисти творчих та наукових робіт.

Найменування пакетів прикладних програм (ліцензійних та вільно розповсюджуваних): 7zip; AdоbeReader; basic-miktex; BCC55, (Masm32 TASM32); blender; codeblocks; DAEMON Tools Lite ; Eclipse-cpp; Eclipse-jee ; Foxit Reader; fpc; gcc; ghostscript; ghostview; Google Chrome; Inkscape; jdk; K-Lite_Codec_ Pack; Lazarus-1.0.4-fpc-2.6.0-win32; LibreOffice; Light Alloy; Microsoft Office 2010 (ліцензія MSDN Premium); Microsoft Visual Studio 2010 (ліцензія MSDN Premium); Mozilla Firefox 19; MySQL; NetBeans; Notepad++; Opera 12.14; Oracle VirtualBox 4.2.6; PhpStorm; PostgreSQL; Python 3.4 (ліцензія Python Software Foundation License); TexMaker; Ubuntu 16.04 LTS; VirtualBox; WinDjView; wxDev-C++ ( DevC++ ) (вільне ПЗ)