dsc 6913Лабораторія оснащена мультимедійним проектором Epson EB-X10 та окремого комп’ютера під’єднаного до нього та інтерактивною дошкою.

Комп’ютерний клас кафедри оснащений 15-ма комп’ютерами, об’єднаними в локальну мережу з виходом в Інтернет.

Технічне забезпечення лабораторії – 15 комп’ютерів (14+1 робочих місць)

Модель і марка персональних комп’ютерів:

• Корпус: ATX
  • Материнська плата: Asrock H81M-K
  • Процесор: Intel Core i3 4170
  • Оперативна пам'ять: 16 GB
  • Жорсткий диск: 500 GB
  • Відео адаптер: Intel HD Graphics

Призначення та основні функції навчально-методичної комп’ютерної лабораторії :

- ефективне, належне та якісне забезпечення навчального процесу;

- вдосконалення умов проведення навчальних занять, науково-дослідної роботи та самостійної роботи студентів;

- розробка заходів щодо покращення експлуатації комп’ютерного обладнання та ефективного використання комп’ютерної техніки;

-забезпечення проведення лабораторних та практичних занять кафедри математики, статистики та інформаційних технологій  та інших кафедр університету з наступних дисциплін:

• Сучасні операційні системи;
  • Мультимедійні технології;
  • Хмарні технології;
  • Обчислювальні методи;
  • Пакети прикладних програм в економіці;
  • Основи інформаційних технологій.

Найменування пакетів прикладних програм (ліцензійних та вільно розповсюджуваних): 7-Zip, Aimp2, Ashampoo Burning Studio Free, Chrome, codeblocks, Eclipse-cpp, Eclipse-jee, FreePascal, gcc, GOM Player, Html-Kit, jdk, LibreOffice, Maple 15 (ліцензійний), Microsoft Visual Studio 2010/ Visual C++ / Basic (ліцензія MSDN Premium), Mozilla Firefox, Mpich2, OpenOffice.org, Opera, Ubuntu 12.04 LTS, VirtualBox (Free).

Навчальна комп’ютерна лабораторія кафедри здійснює комп’ютеризовану підтримку навчального процесу на факультеті. Лабораторія забезпечена мультимедійним комплексам для проведення занять з фахових дисциплін