dsc 8359У 2017 році обладнана новими комп’ютерами, які були придбані за участі в проекті "Erasmus+"

Технічне забезпечення лабораторії – 14 комп’ютерів (14 робочих місць):

• Корпус: ATX
  • Материнська плата: P5QL SE
  • Процесор: Pentium Dual-Core E5400 2.700 GHz
  • Оперативна пам'ять: 2 GB
  • Жорсткий диск: 250 GB
  • DVD-RW привід: Optiarc DVD RW AD-5200S
  • Дисковод для гнучких дисків: Присутній
  • Відеоадаптер: NVIDIA GeForce 9400 GT

Комп’ютерна лабораторія використовується для проведення занять студентів денної та заочної форм навчання факультету математики, природничих наук та технологій.

У навчальній комп’ютерній лабораторії проходять: лабораторні, самостійні та індивідуальні заняття згідно розкладу, затвердженого навчальним відділом, індивідуальна та самостійна робота студентів, викладачів, аспірантів та магістрів, а також різноманітні семінари та захисти творчих та наукових робіт.

В лабораторії встановлено таке програмне забезпечення: 7-Zip, Blender 2.65a, Codeblocks, Denwer3, Eclipse-cpp, Eclipse-jee, Far Manager, Foxit Reader, Free Pascal 2.6.0, gcc, GIMP, HTML-Kit, Inkscape, iTALC, jdk, Lazarus-1.0.4-fpc-2.6.0-win32, LibreOffice 3.6, Microsoft DirectX SDK, Microsoft Visual Studio 2010/ Visual C++ / Basic (ліцензія MSDN Premium), wxDev-C++ (DevC++ ), MiKTeX, Mozilla Firefox 19, NetBeans, Notepad ++ 6.3, Opera 12.14, Oracle VirtualBox 4.2.6, Prolog, Scribus. Microsoft Office 2007. Програмне забезпечення є ліцензованим або вільним.

В лабораторії проводяться заняття з дисциплін: адміністрування мереж, Internet програмування, методи обчислення; комп’ютерні технології тестування; вивчення основ інформаційних технологій; вибраних питань інформатики; методів оптимізації, програмування мовами Pascal, VisualBasic, Prolog, методики викладання інформатики.

Лекції проводяться з використанням проектора.

Складається графік лабораторних робіт, а також індивідуальних занять студентів, про що ведеться запис в журналі обліку користувачів аудиторією.

Також в лабораторії розміщено один з відділів Музею історії техніки.