31 жовтня відбувся чемпіонат фізико-математичного факультету зі спортивної версії гри "Брейн-ринг".

Участь у чемпіонаті прийняли 6 команд, 5 з яких представляли різні групи факультету, а 6-ту команду до участі запропонувала студентська рада факультету.

Гравців привітав декан факультету, професор Ріжняк Ренат Ярославович.

Після проведення жеребкування, учасники визначилися зі своїми суперниками. В першому ігровому колі лідерство захопили фаворити турніру "Not found" і новачок "СтудРада". За результатами другого ігрового кола ситуація не змінилась.

Фінал між собою розіграли команди "Not found" і "СтудРада", перемога і відповідно 1 місце залишилась за командою 16 групи "Not found"(капітан Юля Носко).

2-ге місце турніру - "СтудРада"(капітан Діма Боровий).

3 місце зайняла команда 13 групи "Фенікс"(капітан Дідик Олександра).

Доречі, тижнем раніше, 24 жовтня, команда "Not found" достойно представила рідний фізмат на Чемпіонаті міста Кіровограда з гри "Брейн-Ринг" серед студентів, що пройшов за ініціативи Відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради та за підтримки Кіровоградської Обласної Ліги Інтелектуального Розвитку (КОЛІР) Саме там у напружених боях серед 14 команд різних ВНЗ м. Кіровограда було завойоване 1 місце.

Отож побажаємо успіхів представникам фізико-математичного факультету на чемпіонаті КДПУ з гри «Брейн-ринг». Вболіваймо за наших!

{gallery}news_KT/2013_10_31{/gallery}