Особливого свого розквіту і розвитку кабінет набув з моменту введення в дію нового корпусу №4, де розміщений фізико-математичний факультет і кафедра фізики та методики її викладання.

IMG 0701

У цей період, починаючи з 1978 року і до 2002 року завідувачем кабінетом був Дерполюк Микола Тарасович, який створив та удосконалив велику кількість дослідів з загальної фізики, розробив методику їх демонстрування. Його наробками користуються викладачі та лаборанти і сьогодні.

У кабінеті лекційного демонстрування готуються усі демонстрації дослідів з курсу загальної фізики як для студентів фізико-математичного факультету так і для інших факультетів, на яких вивчається даний курс. У лекційних аудиторіях, що обслуговуються даним кабінетом встановлено систему замкнутого телевізійного циклу, наявна можливість для демонстрації навчальних кінофільмів, постійно поповнюється матеріальна база новими комплектами обладнання.

На сьогодні цей кабінет, очолюваний його завідувачем Ю.Г. Ковальовим, який має окрему аудиторію №504, де усі прилади розташовані у спеціальних шафах, у кабінеті є установка для мікропроекції, діє замкнута система телебачення, кабінет має свою фільмотеку, дидактичні матеріали, літературу.