IMG 1994IMG 2011IMG 2014

У лабораторії експериментальні дослідження виконують студенти як денної, так і заочної форми навчання спеціальностей: фізика, технологічна освіта, хімія та природничі науки.

IMG 2024IMG 2041

Усі студенти фізико-математичного та природничо-географічного факультетів забезпечені методичними посібниками. Необхідна методична література оновлена, передана в бібліотеку університету та розміщена на сайті факультету, допомагає відмінно засвоїти навчальний матеріал, адже вона розроблена викладачами і співробітниками саме нашої кафедри. Лабораторія постійно розвивається. Поряд з роботами, що складаються з унікальних приладів та установок, є й нові комп’ютерні варіанти, що не меншою мірою цікавлять студентів під час їх виконання.

IMG 2046IMG 20210330 120534