123

У лабораторіях продовжується вивчення студентами курсу загальної фізики, зокрема формування навичок експериментування, яке було розпочате в лабораторіях механіки та молекулярної фізики.

456

В лабораторії електрики та магнетизму постійно виставлені 13 лабораторних робіт, в лабораторії оптики також 13 робіт, часина яких виставлена в спеціально оснащеній «темній» кімнаті для проведення оптичних досліджень.

789

Оснащення і методичне забезпечення лабораторій постійно оновлюється та модернізується. Силами кафедри в лабораторії оптики встановлені віртуальні лабораторні роботи. Вони гармонійно та логічно завершують курс основних лабораторних досліджень.

101112

В лабораторіях електрики й оптики студенти перевіряють свої знання за допомогою комп’ютерного тестування. Тестові завдання розроблені досвідченими викладачами кафедри й оформлені окремими пакетами.

131415

В лабораторіях електрики та оптики багато уваги приділяють організації самостійної роботи студентів, ведеться робота з організації допомоги студентам у виконанні науково-дослідної роботи, курсових та кваліфікаційних робіт.

З 2010 року лабораторія електрики носить ім’я Леоніда Олександровича Волкова – випускника фізико-математичного факультету 1953 року, який працював на кафедрі більше 60 років та вніс значний вклад у створення та забезпечення цієї лабораторії, розробці лабораторних робіт.

161718

На базі лабораторії оптики функціонує філія Музею історії техніки  відділ астрономії, оптики та квантової фізики. Сюди приходять не лише студенти, а й учні шкіл, щоб послухати цікаві розповіді з історії розвитку оптичних досліджень, які проводить доцент кафедри Волчанський О.В.