Метою викладання навчальної дисципліни «Мультимедійні технології навчання»є надання студентам теоретичних знань та практичних навичок для створення власних мультимедіа додатків та використання мультимедійних технологій у професійній діяльності.

Завдання: сформувати базові знання про використання мультимедіа в професійній діяльності; ознайомити із основами обробки графічної растрової і векторної графіки з використанням прикладних пакетів; ознайомити із основами обробки відеоінформації ("живого" зображення) і звуку (голосу, музики).

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен знати: – способи обробки мультимедіа інформації;

– найбільш поширене сучасне програмне забезпечення призначене для створення або обробки мультимедіа інформації;

– технологію роботи при підготовці мультимедіа даних на персональній ЕОМ (ПЕОМ) з ОС Windows.

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен вміти:

– самостійно обробити довільне зображення для цілей презентації або друку;

– самостійно вибрати обладнання і ПЗ для підготовки відповідних мультимедіа даних;

– самостійно підготувати ескіз презентаційних анімаційних матеріалів.

Дисципліна спрямована на формування інформаційної компетентності

Програма дисципліни містить такі розділи: Основні поняття мультимедійних технологій. Створення презентацій. Мультимедійні ресурси мережі інтернет. Основи роботи із растровою графікою. Основи роботи із векторною графікою. Використання відео та анімації у професійній діяльності.