Мета викладання дисципліни «Проектування технологічних процесів» - засвоєння студентами системи знань з проектування технологічних потоків швейного виробництва

Завдання вивчення дисципліни:

- розкрити види організації поточного виробничтва;

- навчити виконувати роботи з планування та аналізу роботи швейних потоків.

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен знати:

– характеристики технологічних потоків швейних цехів;

– організаційні типи підприємств;

- основи розрахунків швейних потоків.

У результаті вивчення дисципліни студент повинен уміти:

– використовуючи довідникову літературу, складати технологічну послідовність виготовлення виробу;

– використовуючи довідникову літературу, визначати норми часу на технологічні операції;

– використовуючи довідникову літературу, на основі встановлених норм часу та потужності потоку визначати такт потоку та складати схему розподілу праці.

Дисципліна спрямована на формування спеціалізованої за профілем компетентності: виробничо-технологічної.

Програма дисципліни містить такі розділи: вихідні дані для проектування технологічних потоків швейних цехів; технологічне проектування швейних та розкрійних цехів.